KONST / Litografier / Färglitografi 7347045
nr 734 7045
Färglitografi
signerad, EA (konstnärens exemplar), motivets mått: 26x19
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:51:17
100 kr
300 kr
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr